sty 23 2015 Reklama w Prasie - Free-Tv
Komentarze: 0

Reklama w presie ? Jeden ze sposobów pokazania swojej firmy.

 

Reklama w gazecie, kolejna forma reklamy i marketingu swojego przedsiębiorstwa.
Jak pisałem wcześniej będę, starał się przedstawić różne formy reklamy czy to swojej firmy czy produktu. Jeszcze kilka dni temu opisywałem sposób reklamowania się na telebimach, przy czym pomogła mi agencja Media Powiatowe24 - za co im dziękuje. Dzisiaj postaram się przedstawić możliwości jakie niesie za sobą reklama w prasie, a dokładnie chodzi mi o darmową gazetę, dostępną na terenie prawie całego woj. Świętokrzyskiego - FREE-TV, która jest jedną z opcji zareklamowania się w MP24.
Teraz kilka słów na temat tego konkretnego rodzaju reklamy. Polega ona na zamieszczeniu swojego ogłoszenia, bądź reklamy - którą zrobią dla was graficy MP24 - następnie gazeta jest rozwożona po większości powiatów w woj. Świętokrzyskim, każdy ma możliwość wzięcia sobie gazetki bezpłatnie. Znajdują się z niej zarówno artykuły jak i krzyżówki, program TV i oczywiście wasze reklamy.

Czy jest to skuteczna forma reklamy ?


Oczywiście że, tak - sam byłem świadkiem jak ludzie pytali o tą właśnie gazetę - bo kto nie lubi poczytać gazety regionalnej.Gazeta posiada również darmowe ogłoszenia, różnego rodzaju, możesz coś sprzedać, poinformować ,że szukasz pracy czy ogłosić ,że oddasz coś za darmo.

Podsumowanie

Reklama w prasie wydaje się być skuteczną formą reklamy,zwłaszcza ,że gazeta którą opisuje - Free-TV - jest wykonana profesjonalnie i dosłownie nie ma się do czego przyczepić. Więc słowem podsumowania - Jeśli myślałeś nad taka właśnie formą reklamy, myślę ,że się nie zawiedziesz, jeśli znajdziesz odpowiednią firmę do tego zlecenia - sam osobiście polecam Media Powiatowe24.

Już niebawem kolejne artykuły, Polecam i Zapraszam.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz